Ortech

Ortech

Par Mums

OBS birojs Ortech ir visvairāk kompetentu un pieredzējušu Zelta Partneris HansaWorld programmatūras Baltijas Valstīs. Mūsu kompānija specializējas īstenošanu un pakalpojumu HansaWorld biznesa vadības programmatūru. Mēs veiksmīgi īstenot HansaWorld projektiem visā Baltijas reģionā un sniegtu klientu atbalstu latvijas, lietuvas un igaunijas uzņēmumiem. Mēs esam bijuši HansaWorld latvia sadarbības partneris kopš 2000. gada.

Mūsu speciālisti ir augsti kvalificēti un izprast mūsu klientu vajadzībām, ir ļoti labi. Mums veiksmīgi izstrādāt un saskaņot ar HansaWorld programmatūru saskaņā ar vietējiem tiesību aktiem, vispārējiem nozares standartiem un klientu prasībām. Mūsu klienti ir gan lieliem uzņēmumiem un Mvu, tostarp arī vairāku latvijas TOP 500 uzņēmumiem. Tie pārstāv dažādas uzņēmējdarbības nozares, piemēram, būvniecība, rūpniecība, nekustamā īpašuma apsaimniekošana, metālapstrāde, kravu pārvadājumu, vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības, nosaukt, bet maz.

Ortech eksperti, sadarbībā ar vadošajiem nozares speciālistiem, izstrādāja mūsdienu īpašumu pārvaldības risinājums, ko šobrīd izmanto vairākas pašvaldības uzņēmumiem, kas atrodas lielākajās latvijas pilsētās, kā arī daudzās privātās īpašuma pārvaldnieku Rīgā un citos reģionos.


Kontakti