Ortech

Ortech

HansaWorld un Mac

Pasaules labāko biznesa programmatūru pasaules labākajiem datori

Tikai grāmatvedības un biznesa vadības programmas latviešu Mac datoriem.

Finanšu grāmatvedības uzskaite, pamatlīdzekļu uzskaite, algu aprēķina un personāla uzskaites un klientu pasūtījumu apstrāde (no pārdošanas cenu rēķina), noliktavas pārvaldībai, ražošanas un projektu grāmatvedības, klientu attiecību vadības (CRM), interneta veikals vai klientu portālu, dokumentu vadību, laika un uzdevumu plānošanu un daudzas citas funkcijas latvijas uz savu Mac datoru, atbilstoši normatīvo aktu prasībām Latvijā. Pateicoties Standarta ERP by HansaWorld, jums būs ieguvēji no visas šīs funkcijas vienā gabals programmatūru.
Radīta speciāli priekš Mac

HansaWorld sistēma ir izstrādāta, izmantojot C++ programmēšanas valodu, pašu izstrādātu datu bāzes struktūru un tīkla komunikāciju tehnoloģiju. Tas nodrošina, ka HansaWorld produktu darbību, identiski dažādās operētājsistēmās ar maksimālu veiktspējas ātrumu. Šobrīd HansaWorld sistēma ir saderīga ar Windows, Android, Mac OS X un Linux.

Jums nav nepieciešams, lai palaistu Windows, vai jebkuru virtualizācijas programmatūru, lai izmantotu Standarta ERP grāmatvedības un biznesa vadības programmatūra, vai tās Grāmatas, ko HansaWorld uz jūsu Mac datora. Lejupielādēt jaunāko HansaWorld programmatūras instalācijas pakete, lai Mac OS no mūsu mājas lapā un baudīt pilnīgu funkcionalitāti uz jūsu Mac.
HansaWorld klientu iPad lietotājiem

A HansaWorld Standarta ERP klients var uzstādīt uz iPad planšetdatoriem un piedāvā pilnu funkcionalitāti (Android versija ir pieejama arī). Bet ideja var izklausīties vienkārši, iespēja darboties un kontrolē gandrīz visu uzņēmējdarbības funkcijām no iPad ir milzīgs potenciāls.

IT nozare šobrīd aktīvi apspriest "Bring Your Own Devices" koncepciju, kas veicinātu uzņēmuma darbiniekiem, izmantot savu personīgo ierīcēm, gan kā biznesa instrumentu, un mājas ierīces. Tomēr lielākā daļa uzņēmumu, tas joprojām ir tikai teorētisks mērķis, jo līdz šim ir bijuši tikai daži mazi gabaliņi, biznesa programmatūras tirgū pieejamajiem planšetdatoriem un viedtālruņiem, kas bija paredzēti, veikt nelielas, specifiskas funkcijas.

Tikai neliela daļa no nepieciešamās funkcijas, kas bija pieejamas par viedtālruņu un planšetdatoru lietotājiem, par savu personīgo ierīcēm, tātad, viņi joprojām bija pilnīgi atkarīga no sava biroja galda datorus. Izmantojot HansaWorld Standarta ERP, jums būs iespēja izmantot biznesa vadības programmatūras funkcionalitāti tavā iPad planšetdatoru.
Izmanto visu savu iecienītāko Mac funkcijas

Izmantot ērtu meklēšanas funkcijas, sarakstu vienumus vai krāsu marķējums saskaņā ar rēķinu statusu rēķinu pārskats logu. Jūsu mīļākā un īpaši ērts meklēšanas un kārtošanas iespējas uz Mac OS ir pieejami arī HansaWorld Standarta ERP vai Grāmatas, programmatūra, programmas.
Darbs uz platformas, pēc jūsu izvēles

Izmantojot HansaWorld, varēsiet izvēlēties jebkuru nr. operētājsistēmām vai arī izmantot vairākas vienlaicīgi: Windows, Linux, Mac operētājsistēmā Chrome OS, iOS vai Android. Lietotāji pēc savas izvēles var izmantot jebkuru nr. minētajām operētājsistēmām, Interneta pārlūkprogrammu vai kādu nē mobilajām ierīcēm. Vieniem ano tiem pašiem programmas datiem varēsiet pieslēgties gan ar Mac, gan ar Windows datoru. Ja, piemēram, mājās Jūs strādājat ar Mac, bet birojā ar Windows datoru, varēsiet vienkārši pieslēgties servera datiem attālināti bez papildu programmatūras, aparatūras ano sinhronizēšanas. HansaWorld programmatūra Mac ano Windows operētājsistēmām darbojas vienādi.


Izmantojot HansaWorld, jums būs iespēja izvēlēties jebkuru no operētājsistēmas vai arī izmantot vairākus no viņiem tajā pašā laikā, piemēram, Windows, Linux, Mac operētājsistēmā Chrome OS, iOS vai Android. Lietotājiem ir tiesības brīvi izvēlēties jebkuru no iepriekš minētajām operētājsistēmām, web pārlūkprogrammas vai mobilajām ierīcēm. Jūs varat izveidot savienojumu ar to pašu programmatūru, datus, kas iegūti gan Mac un Windows datoriem. Ja, piemēram, jūs strādājat ar Mac datoru mājās un Windows datoru birojā, jūs varat vienkārši izveidot savienojumu ar serveri, datu attālināti, bez jebkādas papildu programmatūras, aparatūras vai sinhronizāciju. HansaWorld programmatūru ir vienlīdz saderīga gan ar Mac un Windows OS.

Ja jums ir interese par kādu no mūsu produktiem vai pakalpojumiem, lūdzu, ievadiet savu kontaktinformāciju šeit un mūsu speciālisti palīdzēs sazināties ar jums, cik ātri vien iespējams. Mēs vadīs jūs cauri diapazonā no HansaWorld produktu un palīdzēs jums izvēlēties visatbilstošāko risinājumu. Jūtieties brīvi zvanu vai e-pastu mums, ja jums ir kādi jautājumi, komentāri vai idejas. Mūsu kontaktu informāciju.