Ortech

Ortech

Pakalpojumi

Biznesa procesu analīze

Organizācijas var būt gan pamatdarbības un atbalsta procesus, kas var būt vienkāršas vai komplicētas, viegli vai mazāk kontrolējama. Tomēr lielākā daļa uzņēmumu atzīst, ka daudzi to procesu varētu automatizēt, vai vieglāk, izmantojot atbilstošu programmatūru, padarot tos labāk, ātrāk un uzlabot savu vērtību, tādējādi palielinot efektivitāti organizācijā.

Darbības joma, biznesa procesu analīze un funkcionalitāti, revīzijas, uzņēmumu, kopā ar mūsu vadošajiem ekspertiem, veic analīzi par visu savu darbību un intervijas ar personām, kas atbild par šo procesu, attiecīgi. Beigās tas viss jūs saņemsiet precīzu aprakstu par savu esošo (kā ir) un vēlamo (-) situācijas, skaidrs pārskats par pamata procesiem savas organizācijas un mūsu ieteikumus to uzlabošanai, kā arī priekšlikumus par to, kā automatizēt vai veikt esošo procesu vieglāku. Revīzija ietver arī datu drošības pārbaude attiecībā uz uzņēmuma finanšu uzskaites sistēmu un analīze back-up procedūras.

Šis pakalpojums ir īpaši piemērots uzņēmumiem, kas meklē atbilstošu biznesa programmatūru, vai organizācijām, kas ir bijis, izmantojot HansaWorld jau daudzus gadus, un vēlaties, lai uzzinātu, kā HansaWorld programmatūra tiek izmantota, salīdzinot ar iespējām, ko piedāvā jaunākās versijas šo programmatūru.