Ortech

Ortech

Produkti

Vienu programmatūras visiem biznesa procesiem

Integrēta biznesa programmatūra vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kuriem uzticas vairāk kā 550,000 uzņēmumiem visā pasaulē

Standarta ERP ir moderna biznesa pārvaldības sistēma, kas balstās uz ierasto funkcionalitāti, finanšu, grāmatvedības uzskaites un nodokļu aprēķināšanas, apstrādāt klientu pasūtījumus un noliktavas vadība, kā arī ražošanas procesu un projektu grāmatvedība. Tomēr tas ir arī papildināt ar dažādām klientu attiecību vadības (CRM) rīkiem, e-pasta, tiešsaistes iepirkšanās, dokumentu vadību, laika un uzdevumu vadība iespējas, kopumā veidojot vienotu biznesa platformu ar vairāk kā 45 funkcionāliem moduļiem. Nozarei raksturīgi risinājumi, piemēram, īpašuma apsaimniekošanu , ir arī iekļauta HansaWorld sistēmu, nodrošinot lielākas iespējas informācijas apmaiņai.
Viens programmatūra, vienā datu bāzē un vienā serverī

HansaWorld stratēģija ir uzņemt visus datus, kas ir svarīgi, lai uzņēmumiem, tostarp nozarei specifisku risinājumu, viens pieteikums, vienā datu bāzē un vienā serverī, nevis uz saites atsevišķu datoru sistēmu un to datu, tādējādi radot unikālu iespēju mijiedarbība dažādu informācijas elementu. Piemēram, darbinieks, kas nodarbojas ar debitoru varat redzēt visus pārdevēja saistības, preču piegādes statusu, remontu un ražošanas procesus. Tirdzniecības darbinieki var sūtīt e-pastus visiem klientiem, kuri ir vai nav iegādājušies konkrētu preci vai pakalpojumu.

Šāda pieeja prasa mazākas investīcijas datortehnikā, vienkāršo atskaitīšanās procesu un nodrošina zemas kopējās īpašumtiesību izmaksas (TCO), bez nepieciešamības saistīt, uztur un atjauno vairākas biznesa sistēmas un integrācijas risinājumi.


Darbs uz platformas, pēc jūsu izvēles

Izmantojot HansaWorld Standarta ERP, jums būs iespēja izvēlēties vienu vai vairākām operētājsistēmām, tai skaitā Windows, Linux, Mac operētājsistēmā Chrome OS, iOS vai Android. Lietotāji var brīvi izvēlēties jebkuru no iepriekš minētās operētājsistēmas, web pārlūkprogrammas vai mobilās ierīces, lai piekļūtu sistēmas informācijas.
Jūsu darbinieki, biroji un tirdzniecības vietās funkcionē kā viena vienība, neatkarīgi no to atrašanās vietas

HansaWorld Standarta ERP biznesa vadības sistēma savienos jūsu attālinātās noliktavas, veikalus un starptautiskus birojus bez termināla emulācijas vai citiem sarežģītiem un dārgiem risinājumiem. Ja jums ir vajadzīga reāla laika atskaites par vairākiem veikaliem, birojiem vai uzņēmumiem, tad jums needn nav meklēt kādi vēl jo HansaWorld Enterprise ir īstais risinājums. Tā ir arī saderīga ar mobilās ierīces, piemēram, Pda, iPhone, iPad un Android OS viedtālruņus.

Visu iepriekš minēto mobilo sakaru rīkus, var izveidot savienojumu ar sistēmu reālajā laikā, izmantojot Wi-Fi Interneta pieslēgums vai mobilo datu tīklu, un to var izmantot sistēmas bezsaistē un sinhronizēt datus ar serveri, kad vien iespējams.

Mobilo sakaru savienojums ar sistēmu, kas ir noderīga, veicot noliktavas inventarizāciju, iepakošanas rīkojumu, ņemot klienta rīkojumu ārpus biroja, pārbaudes ziņojumi ceļojuma laikā, kā arī reģistrēt darba stundas, uzdevumus un izdevumu jomā personāls.
Vairāk sistemātisks darbs, labāka pārredzamība un pārskatatbildība jūsu pārdošanas departamenta pateicoties integrētu CRM funkcionalitāti

Dažādu sabiedrības darbinieku kontaktu, vai darbs ar klientiem dažādos posmos sadarbības un par dažādiem jautājumiem, piemēram, nosūtot īpašos piedāvājumus, parakstot līgumu, paziņojot laikā rīkojumu izpildes procesā vai apspriežot statusu neapmaksātos rēķinus. Katrs no šiem mijiedarbību ar klientu ir ievadīti sistēmā, tādējādi uzkrājot vērtīgu informāciju par klientu. CRM funkcijas Standarta ERP ir pilnībā integrēta ar citām sistēmas funkcijas, kas ļauj jebkuram darbiniekam, lai redzētu visu informāciju par klientu vienā ziņojumā, kurā būtiska ir komunikācija ar klientu, tai skaitā informāciju par piegādātās preces, visbiežāk iegādājas preces, pēdējo apgrozījumu, pārdošanas piedāvājumiem, vēstulēm, piezīmēm par telefona zvani, vienošanās, ieraksti par projektiem un grupēšanas pazīmes, nosaukt, bet maz.

Pārdošanas nodaļas personālam, jo īpaši ieguvēji būs uzdevums no atgādinājumiem, kas savieno informāciju, ar termiņiem, kad jo īpaši uzdevums jāizpilda, izdarot attiecīgu ierakstu sistēma, lai palīdzētu sekot līdzi pārdošanas zvanus, sagatavoti piedāvājumi, neapmaksātajiem rēķiniem, kā arī izsekot piegādātājs, piegādes utt. Izmantot Standarta ERP integrētās atgādinājumu sistēma, lai radītu automatizēto īsziņas, sistēmas paziņojumiem vai e-pasta ziņas, kas atgādina par dokumentiem, kurus nepieciešams apstiprināt, zvanīt, e-pastus, uz kuriem jāatbild, vai paziņojumu nosūtīšanu klientiem par preču nosūtīšanas.

Standarta ERP grafisko kalendāru un resursu plānotājs ļauj plānot un piešķirt uzdevumus sev un citiem kolēģiem, kā arī sekot to pabeigšanas. Tas ļauj plānot tikšanos, pārbaudiet kolēģa atrašanās vietu dažu sekunžu laikā, vai pasākuma summu par laiku, ko darbinieks uz konkrētu uzdevumu un rezultātu novērtēšanai atbilstoši. Piemēram, jūs var izmērīt, cik daudz laika darbinieks pavada uz pārdošanas aktivitātes un līgumu skaits, kas noslēgti šajā laikā.

Veikt efektīvas pārdošanas kampaņas, izmantojot HansaWorld Standarta ERP komunikācijas un grupu instrumenti. Piemēram, pievienot grupēšanas funkciju, lai klients, ja viņi ir nopirkuši kādu konkrētu objektu vai objektu, ir īpaša grupa. Pēc pievienošanas šo funkciju, jums būs iespēja sūtīt mērķtiecīgu informatīvās īsziņas vai piedāvā īpaši klientu. Ģenerē tekstu vai html ziņojumu vai pielikumu, kas satur attēlus un e-pastu tā, lai ar izvēlēto klientu grupa, vai viņu izdrukāt un nosūtīt to pa pastu. Turpināt komunikāciju ar klientiem, no brīža, kad viņi saņem reklāmas vēstule, izmantojot Skype, VoIP vai mobilo īsziņu, un ņemiet vērā, galvenie aspekti sarunu. Izveidot papildu funkcijas, lai izpildītu visas vienošanās, kas slēgtas ar klientu.

Izmantot elektroniskās konferences iezīme HansaWorld Standarta ERP arhivēt dokumentus, informēt darbiniekus par svarīgu informāciju par paziņojumu paneli vai saglabāt un apkopot mārketinga materiālu, brošūru failu, kas var viegli pievienot e-pasta ziņojumu vai jebkuru citu ierakstus sistēmā.

Pateicoties sistēmas integrācijai un atgādinājumus, darbs jūsu pārdošanas departamenta kļūs sistemātiska, pārredzamību un atbildību, tādējādi palīdzot kompānijai palielināt pārdošanas apjomu un uzlabot klientu apkalpošanu.
Pilnībā integrēta, nozaru risinājumi

Standart ERP Namu apsaimnieko  šana HansaWorld partneri, izveidot un attīstīt īpašas nozarei specifisku risinājumu kā daļu no standarta sistēma, tāpēc, ka šādas funkcijas un sistēmas informāciju, protams, mijiedarboties ar jūsu CRM un ERP funkcijas un samazinātu kopējās īpašumtiesību izmaksas. Ortech speciālisti ir izstrādājuši nozares specifisks risinājums īpašuma pārvaldnieku. Sazinieties ar mums , lai uzzinātu vairāk.
Piemērots starptautiskajiem uzņēmumiem, un konsolidācija

HansaWorld Standarta ERP atbalsta darbu ar ne tikai vairākas valūtas, bet arī ar divām bāzes valūtām. Tas nozīmē, ka sistēma, kas var saglabāt katra ieraksta divās valūtās, recalculating summas par katru valūtas maiņas kursa attiecīgajā dienā un parādot ziņojumus gan bāzes valūtām.

Funkcionalitāte, divu bāzes valūtu ir noderīga tiem uzņēmumiem ar filiālēm dažādās valstīs, kur konsolidēto pārskatu notiek vienā valūtā, vai uzņēmumi, kuros grāmatvedības uzskaite tiek parasti darīts divās valūtās attiecīgajā valstī, kā arī par uzņēmumiem, kas darbojas Eiro zonā un ir gatavi darīt to uzskaiti valsts valūtā, vai, ja nepieciešams, pārejas periodā no nacionālās valūtas uz Eiro.

Šādos gadījumos ir nepieciešams, lai apmierinātu prasību par grāmatvedības uzskaiti par visiem darījumiem ar divām valūtām vienlaikus, kā vienu no valūtas kursu attiecīgajā dienā. Lai nodrošinātu visvairāk up-to-datums, valūtas maiņas kursa, kas visu laiku, jūs varat izmantot automatizētu valūtas kursu, atjaunināšanas pakalpojums. Izmantojot šo pakalpojumu HansaWorld Standarta ERP automātiski uzskaita un reģistrē atšķirības valūtas maiņas kursu.

HansaWorld sistēma, kas runā jūsu valodā, katrs lietotājs var izvēlēties savu saskarnes valodu, lai ievadītu vai apskatītu pašus datus. Piemēram, darbinieki var strādāt savā dzimtajā valodā, kamēr vadītāji var apskatīt atskaites citā valodā.

Rezultāti uzņēmumu grupai var novērtēt konsolidētie pārskati jebkurā laikā, un dažu minūšu laikā, izmantojot Konsolidācijas Modulī. Tas ļauj ātri un augstas kvalitātes novērtējumu no kopējā rezultāta grupas, kā arī tām, izgūt datus par atsevišķu uzņēmumu un pat atvēršanu saistīti ierakstus, noklikšķinot uz kopējiem rādītājiem. HansaWorld Standarta ERP Konsolidācijas Modulis darbojas reālā laikā, tāpēc nav nepieciešams, lai eksportēt datus vai jebkuru citu programmatūrā.
Svarīgākajiem jautājumiem atbildēja dažu minūšu laikā

Biznesa analīzes rīku, kas piedāvā plašu spektru ar iespējām, jo visi uzņēmuma s dati tiek saglabāti vienā vietā. Tas ļauj jums analizēt apgrozījumu un rentabilitāti par jebkuru aspektu jūsu uzņēmumu, sākot ar pārdošanas apjomu un rentabilitāti, reģionālā vai valsts līmenī, šķiro pēc city, veikals, projektu vai produktu grupai, līdz ar to vispusīgu analīzi, skaitļus attiecībā uz atsevišķiem produktiem. Ar tik plašu pieejamo datu, tas ir tikai loģiski, lai tos pārstāvētu arī grafiski. HansaWorld piedāvā integrētu reāllaika biznesa inteliģences rīks, kā standarta funkcija. Tas neprasa provizorisks un laikietilpīga sagatavošanās, jo datu grafiskais ziņojumos tiek ņemti tieši no HansaWorld Standarta ERP datu bāzē.
Paplašinot pārdošanas kanāls ar e-komercijas funkcionalitāti

HansaWorld Standarta ERP funkcijas built-in web server, kas ļauj ātri izveidot jūsu uzņēmuma mājas lapā un viegli mainīt tā saturu. Jūs atradīsiet gatavi šabloni tīmekļa vietnēm, kas satur tekstu un attēlus, kā arī veidnes, lai izveidotu tiešsaistes veikalā. Vienkārši zīme, kas posteņi ir jāparāda interneta veikalā, un tās automātiski kļūst redzamas, lai jūsu klientiem, kā arī ar to cenu, attēlu un citu informāciju par katru objektu. Tas būtu tik vienkārši, kā vienmēr, bez īpašas plānošanas vai atkārtota datu ievade. Pasūtījumus tiešsaistē, ir uzreiz redzams, ka sistēma, kas saistīta ar CRM un datu noliktavas.

Klients, kurš veikt pasūtījumus tiešsaistē, saņemt automātisku pasūtījuma apstiprinājumu pa e-pastu vai mobilo sakaru īsziņu; noliktavas vadītāji ir arī paziņo par jebkuru trūkumu preču noliktavā. Tāpat, jūsu klienti un sadarbības partneri var tikt sniegta ar ierobežotu piekļuvi jūsu sistēmu, izmantojot web pārlūkprogrammu, piemēram, lai reģistrētu laiku un izmaksas, kas izlietoti par projektu, tā partneriem, var reģistrēt pasūtījumus un apskatīt dokumentus.
Standarta ERP apvieno labāko biznesa praksi no visas pasaules

Vairāk nekā divdesmit gadu darba pieredze, vairāk kā 550,000 uzņēmumiem 120 dažādās valstīs tas viss ir veicinājis HansaWorld spēju apvienot labākās pasaules biznesa praksi sistēmas funkcionālo moduļu, tāpēc, ka jaunie klienti var ieguldīt pēc iespējas mazāk sistēmas regulēšanu un tehnisko apkopi. Tomēr, ja jūs vēlaties, lai izstrādātu speciāli pielāgots risinājums jūsu uzņēmumā, mēs labprāt darīt, izmantojot efektīvākos programmēšanas līdzekļus nozarē.
Pielāgojot sistēmu, lai jūsu vajadzībām

Ļaujiet mūsu profesionālie eksperti speciāli HansaWorld Standarta ERP īpašām vajadzībām jūsu uzņēmuma, izmantojot " Hansa Application Language (HAL). Izmaiņas tiek veiktas tieši HansaWorld Standarta ERP kodu, nevis ar atsevišķu datoru sistēma, kas ir piesaistīta pēc tam. Šādā veidā jums būs iespēja, lai pielāgotu sistēmas atsevišķu datu ievades logu un veikt izmaiņas esošos dokumentus un pārskatus, vai arī izveidot pilnīgi jaunas. Izmantojot šo rīku, mēs varam veikt jebkāda veida integrācija ar citām sistēmām, piemēram, ražošanas iekārtas, rūpnieciskie svari, bezvadu svītru kodu lasītāji, esošie kases sistēmas vai esošās online veikali, utt.
Saziņa starp sistēmu un ārējo serveriem, izmantojot tiešsaistes pakalpojumus

Šodien uzņēmumi saskaras ar nepieciešamību uzticēt savus biznesa datus, lai personai no ārpuses. Kā var izdarīt ātri un precīzi? HansaWorld piedāvā saviem klientiem unikālu pieeju citu piegādātāju pakalpojumiem tieši no Standarta ERP resursu vadības sistēmas, un vairumā gadījumu nav nepieciešams instalēt papildu programmatūru. HansaWorld rīko šādus pakalpojumus uz saviem serveriem un dod jums iespēju izmantot tos kā un kad nepieciešams, bet maksā tikai par pakalpojumiem, ko jūs faktiski izmantot. Tikai ar vienu klikšķi, jūs varat:

Šis pieejamo pakalpojumu saraksts tiek nepārtraukti papildināts ar jauniem pakalpojumiem, kas palīdzēs jums palielināt savu darba efektivitāti.
HansaWorld Standarta ERP biznesa resursu vadības sistēma ir perfekts risinājums lielākajai daļai uzņēmumu, sākot no maziem uzņēmumiem, kas vēlas izvēlas savu pirmo uzskaites sistēmu lieliem starptautiskais holdings, kas prasa integrētu risinājumu, vadības un grāmatvedības visu to biznesa procesus. HansaWorld Standarta ERP var būt tikpat vienkārša vai sarežģīta, kā jūs vēlaties, lai to.

Kontakti